Podcast Piękny Umysł Magdalena Kopehagen

Piękny umysł #13 Miłosz Brzeziński, Relacje

April 25, 2021

Gościem tego odcinka Podcastu Piękny Umysł jest Miłosz Brzeziński, z którym rozmawiałam o relacjach. Z naszej rozmowy dowiesz się między innymi:

🔸 Jak budować relacje ze sobą i z innymi?  Jak myślimy o innych a jak o sobie? 🔸 Dlaczego warto rozmawiać, oraz jak i z kim rozmawiać 🔸 Jak się komunikować i dlaczego oczekiwanie, że ktoś się czegoś domyśli może prowadzić do nieporozumień 🔸 Podywagowaliśmy również o tym, dlaczego nie robimy czegoś tak po prostu? Czy wszystko musi mieć głębszy powód, cel?

 

Miłosz Brzeziński

Autor, doradca w zakresie efektywności i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie. Wykładowca akademicki, m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej. Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: "Pracować i nie zwariować", "Biznes czyli sztuka budowania relacji", "Życiologia", "Jak pies z Kotem”, "Głaskologia" oraz "Wy Wszyscy Moi Ja". Wypowiada się także goszcząc na łamach takich magazynów jak "Forbes", "Duży Format", "Logo", "Playboy” oraz gazet: "Gazeta Wyborcza”, "Rzeczpospolita", czy "Polska the Times”. Miłosz Brzeziński dokonuje także interpretacji oraz analiz na antenach stacji telewizyjnych i radiowych.

 

➡️ koniecznie ZASUBSKRYBUJ mój kanał, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych odcinkach ❤️(włącz „dzwonek”)

➡️ FACEBOOK: https://www.facebook.com/magdalenakopenhagen 

➡️ INSTAGRAM: http://instagram.com/magdalenakopenhagen.pl

➡️ https://podcasts.apple.com/de/podcast/pi%C4%99kny-umys%C5%82-13-mi%C5%82osz-brzezi%C5%84ski-relacje/id1544335145?i=1000518506817&l=en

➡️ Spotify: https://open.spotify.com/show/5CfhKGnVVjclNBSncVRvBI

➡️ YouTube: https://youtu.be/MDgYrqSW-vE

➡️ Zapraszam na moje pełne emocji warsztaty. Więcej informacji na http://www.magdalenakopenhagen.pl

#relacje #pieknyumysl #glaskologia

Podbean App

Play this podcast on Podbean App